Yeni Gelen Danışmanlık Ofisi & UNIV 101 Programı
UNIV 101 programı, Koç Üniversitesi’ne yeni gelen öğrencilerin üniversite yaşamına başarılı bir geçiş yapmaları ile hazırlanmış, 1 yıl boyunca parçası olacakları 1 kredilik bir programdır. Bu programın amacı, öğrencilerin üniversitedeki ilk yıllarında uyum sürecini destekleyerek akademik ve sosyal ihtiyaçlarını karşılayacakları hizmetlerden yararlanmalarını sağlamak ve Koç Üniversitesi toplumunun aktif ve sosyal sorumluluk düzeyi yüksek bireyleri olmalarını desteklemektir.

 

+ Ayrıntılı Bilgi

Bilgi Teknolojileri
Yeni gelenler için Üniversite genelinde akademik, idari ve araştırma çalışmaları için altyapı ve destek hakkında gerekli bilgiler.

 

+ Web sitesine git

Lisans Öğrenci Uyum Günleri
Programın temel amacı; yeni öğrencilerimizin Koç Üniversitesi’nin akademik ve sosyal hayatına uyum sağlamalarını kolaylaştırmaktır. Program kapsamında öğrenciler akademik ve idari konularda bilgi edinirken, üniversite içinde kullanılan teknik sistemlerle ilgili de eğitim alırlar.

 

+ Ayrıntılı Bilgi

Yeni Gelen Öğrenci Ders Seçme Rehberi
İlk kez ders seçimi yapacak öğrenciler için videolu ders seçme rehberi.

 

+ Ulaşmak için tıklayınız.

Online Kayıt
Online Kayıt işlemimizden faydalanarak, yerleşmiş olduğunuz programa kaydınızı yaptırabilirsiniz. Online Kaydınızı tamamlandıktan sonra Üniversitemiz kampüsümüze gelerek herhangi başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

 

+ Online Kayıt Sayfası