Koç Üniversitesi'ne Hoş Geldin!
Uyum günleri hakkında bilgi almak için sayfayı aşağı kaydır.
Koç Üniversitesi Üniversiteye Uyum Programı, Öğrenci Dekanlığı Yeni Gelen Danışmanlık Ofisi ve Etkinlikler & Gönüllü Projeler Ofisi iş birliği ile her sene yeni girişli lisans öğrencilerine özel olarak düzenlenen bir programdır.

Üniversiteye Uyum Programı kapsamındaki akademik ve idari birimlerin sunumları 16-17 Eylül, 2021 tarihlerinde çevrimiçi olarak yapılacaktır.

Çevrimiçi yapılacak Üniversiteye Uyum Programı sırasında Dekanlar, öğretim üyeleri, size ilk senenizde yol gösterecek olacak danışman öğretim üyesi ve mentorunuz ile görüşecek, idari birimler ve öğrenci kulüpleri tarafından hazırlanan çeşitli bilgilendirme sunumlarına katılacaksınız.

Üniversite Uyum Programı’na çevrimiçi kısmına katılım zorunludur. Programın detaylarına ve mentorunuzun bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. 

Öğrenci kulüpleri tanıtımları ve mentorlarla yapılacak kampüs turları/aktiviteleri de 20-21 Eylül, 2021 tarihlerinde Rumelifeneri Kampüsünde sosyal mesafe ve maske kurallarına uyarak açık havada yüz yüze gerçekleşecektir. Kampüsteki oryantasyona katılım zorunlu değildir. Kampüse dönüş kuralları: https://www.ku.edu.tr/kampuse-geri-donus/

Üniversiteye Uyum Programı hakkındaki tüm sorularınız için incampus@ku.edu.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Koç Üniversitesi’ne Hoş Geldin! Bilim Kapısı’ndan Doğan Güneş Seni Karşılıyor!